Who am I?

Пабло Барбоса

28 років, модель, бігун і мрійник

Я народився в Бразилії, в місті Ітумбіара. Коли я був молодшим, я мріяв стати футболістом. Я грав у футбол до 19 років, і в цьому віці перестав грати через багато травм. Відтоді я все більше і більше почав відкривати себе,хто я, що ще я можу робити, та як планувати своє майбутнє.

Саме тоді з’явилася можливість працювати моделлю.  Я поїхав до міста Сан-Пауло, знайшов агентство і почав набувати своє портфоліо та досвід.  Лише через рік я отримав можливість укласти свій перший міжнародний контракт.  Я поїхав до Індії, дивовижної країни, де я не тільки знайшов кохання всього свого життя Діану, а й багато чого навчився для життя від цієї прекрасної та могутньої країни.  Зустрівшись з Діаною лише після півтора місяця, я сказав їй, що хочу бути з нею до кінця життя.  Вона сказала: як це можливо?  Ти з Бразилії, я з України, дві країни дуже далекі одна від одної.  Ми не говоримо однаковими мовами.  (І плюс у цей час ми ледве розмовляли англійською мовою).

І я сказав: ти мені віриш? Вона сказала: так! І я сказав: Отже, «все можливо». Ми все зможемо!

Після цього Діана повернулася в Україну, а через місяць вона знайшла контракт у Таїланді.  У мене не було нічого, навіть не було пропозицій на контрак. Тому я вирішив купити квиток і поїхати в Тайланд побачитись і залишитися з нею. Після цієї подорожі ми ще більше пізнали один одного, і ще більше вірили в те, що все можливо, коли ти цього дуже хочеш.

Я поїхав в Україну зустрітися з її батьками, вона поїхала зі мною в Бразилію, щоб зустріти моїх батьків.  І ми почали разом подорожувати по країнах Азії, як би важко це не було.  Зараз ми вже 6 років разом, одружені, і все життя попереду щоб насолоджуватися один одним і будувати наше майбутнє.

І ось так виникла ця мрія, ця ідея і проект TMD (Thousand Miles of Dreams). Дуже багато важкої роботи та наполегливості але без Діани це було б неможливо. Вона зробила мене сильнішим, завжди підтримувала у всьому і для цього я хочу не тільки представитися модельним агентствам Мілана, щоб продовжити свою кар’єру, але й бажаю, щоб її мрії також здійснилися і щоб разом ми продовжували надихати багатьох інших людей і пар що абсолютно все можливо, коли ти наполегливо над цим працюєш і віриш у свої мрії.