PROJECT TMD

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ TMD: ТИСЯЧА МИЛЬ МРІЙ

Хочете просувати свій Бренд за допомогою 1000 миль і збільшити ваш брендовий прибуток і видимість?

Дозвольте показати вам, як ми можемо це зробити разом.


-Як я можу просувати ваш бренд?
Я можу просувати ваш бренд за допомогою історій, публікацій, інтерв’ю та документального фільму, який я хочу зняти про свої 30 днів бігу від України до Італії.

-Медіа( Я буду просувати ваш бренд у своїх виступах у телевізійних ЗМІ України, Італії, Бразилії. І ймовірно, після закінчення бігу у інших країн світу). Також я можу рекламувати ваш бренд, створюючи фотографії та відео для історій та публікацій у вашому Instagram чи інших соціальних мережах, які можуть вас зацікавити.  Як я можу це зробити?  Я можу використовувати один або кілька ваших продуктів чи аксесуарів в інтерв’ю, фотографіях та відео, які розповідають про те, як ваш бренд допоміг мені пройти 1000 миль від України до Італії.

Приклад: якщо ви спортивний бренд, я можу взяти на себе зобов’язання використовувати кросівки лише вашого бренду для дистанції 1000 миль (1600 км), щоб показати людям, як довго можуть витримати кросівки саме вашого бренду.

Інший приклад: якщо ви бренд води, я можу пити лише вашу воду протягом 1000 миль і показати людям, як це чудово допомагає мені подолати всю цю дистанцію.

Ви це уявляєте?
Я можу просувати ваш бренд за допомогою епічної дистанції 1000 миль, щоб надихнути людей по всьому світу, а ви можете використовувати всю видимість цього, щоб збільшити прибуток свого бренду.
І єдина допомога, яка мені потрібна, — це зробити документальний фільм, щоб охопити й надихнути мільйони людей.

Саме тому я шукаю спонсорів, тому що я не можу дозволити собі оплатити всі витрати на виробництво кіно.

-Чим ви можете мені допомогти, і які витрати?

Ви можете допомогти мені з витратами на створення документального фільму, який наведено нижче:

Витрати на проживання та транспорт: оплата проживання в готелях за 30 днів подорожі або оренда трейлера (Трейлер може бути місцем, де я та команда режисерів будемо спати протягом всієї подорожі).

Добове харчування на 4 особи: їжа, вода, напої, фрукти, добавки.

Витрати на медичний огляд, медичний супровід, страхування та тест на Covid для 4 осіб (тестування перед переїздом кожної країни).

Кросівки, одяг, годинники, GPS та інші аксесуари, які мені можуть знадобитися.

Витрати на документальний фільм, трейлер, щоденні фото, робота двох операторів, робота фотографа, робота режисера, робота сценариста, оренда кінорежисерського обладнання камери, об’єктиви, телеоб’єктиви, екшн-камери, дрони, світлодіодні панелі, стабілізатор ронін, монопод,  штатив, безпровідна радіосистема, монтаж, кольорокорекція, саунд дизайн тощо.

Загальні витрати на документальний фільм: 15 000 доларів – це саме те, що нам потрібно для всього перерахованого вище, харчування, проживання та транспортування для всієї команди, щоб зняти цей епічний фільм, але оскільки я не можу собі цього дозволити на даний момент, мені потрібна ваша допомога, щоб зробити його можливо.

Які ще переваги для вашого бренду?

• TVOD: трансакційне відео на вимогу.Пізніше ми будемо просувати ексклюзивний документальний фільм на продаж і прокат на онлайн-платформах пізніше. Приклад: Vimeo

Також фільм буде брати участь у кіно фестивалях.

Якщо документальний фільм набере 1 000 000 переглядів на платформі онлайн-потоку, сума грошей, зібрана після скорочення платформи, буде поділена зі спонсорами.

Вклавши всю суму (15 000$), ви отримаєте: 20% заробітку в Інтернеті.

Вклавши половину суми (7500$), ви отримаєте: 10% заробітку в Інтернеті.

Інвестуючи (3000$), ви отримаєте: 4% від заробітку в Інтернеті.

Інші ідеї на користь вашого бренду можна додати для реалізації проекту.

Представлення

Мене звати Пабло, мені 28 років. Я народився в Бразилії, у маленькому містечку Ітумбіара. Моя перша міжнародна подорож була до Індії, де я зустрів Діану, яка зараз є моєю дружиною.

Після 5 років подорожей ми з Діаною повернулися в Україну незадовго до початку пандемії COVID-19, і через це я не міг продовжити свою міжнародну кар’єру моделі протягом останніх 2 років.

Вночі у сні, ще в січні 2020 року, мені приснилося, що я біжу з України до Італії.
Я прокинувся і почав розповідати про це Діані. Я мав таке сильне відчуття, що мені потрібно було зробити те, про що я мріяв тієї ночі! І кожен день і ніч після цього я не міг перестати думати і працювати над цією мрією, поки вона не стала реальним проектом.

Проект називається TMD, що означає «Тисяча миль мрій».І рівно 1000 миль я пробіжу від України до Італії від міста Львова до Мілана.

 Я біжу, щоб допомогти дітям, які голодують, і надихнути дітей і людей по всьому світу, що все можливо, коли віриш у свої мрії. 

Доросла людина може працювати над своїми мріями, не замислюючись, чи вистачить їй їжі наступного дня. Дитині не вистачає сил і віку, щоб все відбувалося самостійно, вона не може працювати, багато з них втратили сім’ю або ніколи не мали сім’ї.

 І я вважаю, що голодна дитина не може думати і мріяти про інші речі, крім того, що вона буде їсти наступного дня. Але коли дитина має достатньо їжі, щоб жити нормальним життям, її наступна мрія — це те, що вона може робити і ким вона може бути.

Допомога дітям які голодують у всьому світі, змусить більше дітей посміхатися та мріяти.

«Мрії – це те, що робить наше життя особливим і красивим»

Моя мета — пробігти близько 54 км на день, щоб прибути до Італії протягом 30 днів.
Я відкриваю збір коштів з дати початку мого бігу для людей по всьому світу, щоб робити пожертви безпосередньо на Глобальну програму: Save the Children, у якій вони виконують всю роботу, щоб допомогти дітям, які голодують понад 100 років, у більш ніж 100 країнах.

МАРШУТ ТА МАПА

Загальна відстань: 1000 миль(1600 км)
Середній щоденний пробіг: 54 км
Відправлення: Львів-Україна
Пункт призначення: Мілан-Італія
Всього країн: 5
Країни: Україна, Словакія, Угорщина, Словенія, Італія.