Project

Ти віриш у сни?

Ви знаєте, як працюють сни, так?  Ви прокинулися, сходили у ванну, іноді лягаєте назад у ліжко і вже забули що це був за сон. Не хвилюйся, зі мною майже щодня трапляється те саме.  Але особливо той день я пам’ятаю ніби він був сьогодні.

Я прокинувся а моя дружина ще спала, і я розбудив її, щоб розповісти цей сон.

Я сказав Діана…. Діанааа, мені приснився дивовижний сон цієї ночі, я біг з України до Італії 1000 миль. А вона сказала: ну добре, це чудово, йди йди…

Я сказав: ні, я серйозно, я хочу це зробити! Я хочу бігти з України в Італію. Вона сказала: зачекай, це був сон чи ти хочеш це зробити? Я сказав: мені це приснилось і я хочу це здійснити!

Вона сказала: це чудово, тоді ходімо!

І з того дня, коли у нас була ця розмова, я не переставав бігати і працювати над цією мрією яку я мав.  Правду кажучи, це було нелегко, тому що я знав, що те, що я хочу зробити, є великим випробуванням.  Отже, я почав робити короткі пробіжки, довгі пробіжки, а також ходьбу і щоразу все збільшував дистанцію. Я так багато бігав, що коли почав тренуватися у 2020 році, у мене все ще було коротке волосся, а тепер воно таке довге, що у мене майже більше волосся, ніж пробіжок. «Майже».

Мені стало нудно навіть записувати свої тренування, я просто хотів насолоджуватися часом на вулиці, хотів відчувати, що те, що я роблю, є справжнім. Тому я перестав записувати свої пробіжки, перестав навіть слухати музику під час тренувань. Я почав більше посміхатися.

Щоб розповісти трохи про те, що я робив, це було, наприклад: Протягом 6 місяців я повторював одні й ті самі тренування: 1 годину ходьби без зупинок, потім біг 1 годину без зупинок, потім ще 1 годину ходьби без зупинок. Пройдено 25 км за день. І їжа, яку я їв, була однакова щодня: картопля, морква, макарони та яйця (все варене). Без добавок, без соусу, без солі та без цукру.

Інше тренування— це те, що я називаю «Dream Awake».  Це тренування починається опівночі о 00:00 і закінчується о 8:00 після сходу сонця.  У цьому тренуванні є мінімальна ціль, яка становить 55 км.  Я ходжу, бігаю і багато мрію.  І головна мета тут – відчути, хто ти є, чого хочеш від життя, які плани на майбутнє, відчути природу, вітер, іноді дощ, спека чи  холод, і після всього цього дозволити тілу з’єднатися з розумом, щоб відчути, наскільки могутньою може бути людина.  * Я робив це тренування навіть при -10 градусах.

Також я бігав щовечора та щоранку, щоб пробігати в середньому 25 км на день протягом тривалого періоду часу.

Моє найлегше тренування за ці два роки я роблю коли я дуже втомився, або коли у мене не так багато часу.  Отже, я ходжу одну годину вранці 7 км і іншу годину вночі 7 км, 14 км, щоб йти далі.

Крім того, протягом кожного місяця за ці 2 роки я практикую голодування (без їжі), я пив лише воду протягом 1, 2 або 3 днів. За ці два роки я робив набагато більше тренувань і іншого, але найважче було не бігати, щодня ходити чи голодувати кілька днів.  Найважче було не здаватися, продовжувати йти, вірити, мріяти і щодня виконувати свої тренування, думаючи, що нарешті настане цей день, день Тисячі миль мрій.

І ось я можу офіційно сказати, що я пробіжу 1000 миль (1600 кілометрів) від України до Італії за 30 днів, починаючи з квітня 2022 року.

Проект називає TMD: (Тисяча миль мрії).
Сподіваюся, це зацікавить і надихне вас, і я буду радий будь-якій вашій підтримці.

На це є 3 основні причини цього проекту:

  1. Я хочу відкрити благодійний збір коштів для допомоги дітям, які голодують у всьому світі, поки буду бігти з України до Італії.
  2. Я завжди хотів надихнути людей щоб вони не переставати мріяти.  І що «все можливо», коли віриш у свої мрії.
  3.  Я модель і з початку пандемії коронавірусу я більше не працював у своїй сфері.  Але я завжди вірив, що можу досягти цієї мрії або принаймні іти до кінця, кидаючи виклик власним межам.

Є кінокомпанія, яка зніме документальний фільм про проект.

Це набагато більше, ніж просто проект. Це велика важка робота і щоденні тренування, причому не тільки фізично, але й морально.

Хочете дізнатися більше про проект і як його спонсорувати?

Натисніть кнопку нижче.