Charity

Допоможіть іншій дитині Мріяти

«Дитина посміхається щоразу, коли мрії збуваються»

«Я хочу пробігти 1000 миль, щоб побачити посмішку тисячі щасливих дітей»

Мої Переконання

Я вірю в світ, де кожна дитина заслуговує на достатню кількість їжі, щоб продовжувати мріяти та працювати над собою.

Коли дитина голодна, єдина мрія, яку вона має, це що можна поїсти і коли. Але коли дитина має достатньо їжі, її наступна мрія — що вона може робити і де.

Щоб розпочати мріяти, не потрібно так багато зусиль, але нам усім людям щодня потрібно достатньо їжі, щоб продовжувати наполегливо працювати над нашими мріями, які ми розпочали, і щоб нарешті досягти мрії, все що нам потрібно, це трохи любові, довіри, підтримки та справжньої посмішки від інших, які вірили в нас у всьому процесі.

Як Ти Можеш Допомогти

Надішліть пожертвування

Я відкрию збір коштів за допомогою Глобальної програми: Save the Children.

Save the Children — це голос уразливих дітей. Вони працюють у 120 країнах, щоб охопити кожну дитину через міжнародні програми, які зосереджені на охороні здоров’я та ліквідації наслідків стихійних лих.

Чому Save the Children?

Save the Children був першим глобальним рухом для дітей, який сміливо проголошував, що діти мають права. Вони відстоюють права 2,3 мільярда дітей у світі. Вони є світовими лідерами в галузі охорони здоров’я, освіти та захисту дітей. Крім того, вони мають підтверджений досвід ефективного використання пожертв, щоб змінити життя дітей.

Їхня Місія

Save the Children вважає, що кожна дитина заслуговує на майбутнє. Вони щодня працюють по всьому світу, щоб дати дітям здоровий початок життя, можливість вчитися та захистити від біди. Коли настає криза і діти стають найбільш вразливими, вони завжди одними з перших реагують і йдуть останніми. Вони роблять усе необхідне для дітей – щодня та під час кризи – змінюючи їхнє життя та майбутнє, яке ми ділимо.

“Я пишаюся тим, що підтримую Save the Children”

Save the Children Контакти:

501 Kings Highway East, Suite 400, Fairfield, CT 06825
Головний офіс # 203.221.4000 | Mon-Fri 9:00am-5:00pm EST
Donor Services +1 800-728-3843 | Mon-Fri 8:00am-5:00pm EST

https://www.savethechildren.org/